Współpraca

Jeśli zainteresowała Cię moja strona i chcesz ze mną współpracować pisz śmiało na adres: dietologeu@gmail.com lub skorzystaj z formularza internetowego w zakładce KONTAKT

Podejmuję współpracę w zakresie:
– wpisów inspirowanych m.in. lokowania produktów w przepisach kulinarnych
– organizowania konkursów dla moich Czytelników i Czytelniczek
– recenzji produktów i testów sprzętu (np. AGD, osprzęt dla diabetyków)
– recenzji książek, ciekawych miejsc, restauracji, usług
– przygotowywania przepisów kulinarnych i artykułów pod kątem diabetyków
– wpisów o charakterze parentingowym (córka lat 6, noworodek/niemowlak)
– kampanii na blogu i w social media – Facebook, Instagram, YouTube
– filmów na kanale YouTube (lokowanie marki, sponsoring odcinka/serii odcinków)
– warsztatów kulinarnych

Jeśli masz inny pomysł – odezwij się, lubię wyzwania i nieszablonowe projekty. Przy współpracy reklamowej stawiam na oferty najbardziej pasujące do charakteru Dietologa. Wpisom poświęcam sporo uwagi i pracy, dzięki czemu udaje mi się tworzyć dopracowane wizualnie i merytorycznie treści, które spotykają się z zainteresowaniem moich odbiorców.

Blog czytają w przeważającej części kobiety, ale nie zapominam też o mężczyznach 🙂 Czytelniczki i Czytelnicy najchętniej do mnie zaglądający są w przedziale wiekowym 18-35 lat. Staram się, żeby zamieszczane tu treści były uniwersalne dla moich odbiorców i odbiorczyń, jednak ze szczególnym zamierzeniem piszę dla osób z cukrzycą i zaburzeniami metabolicznymi, a także kobiet w ciąży i z małymi dziećmi. Sama aktualnie spodziewam się drugiego dziecka, więc siłą rzeczy, temat mnie aktualnie bardzo interesuje i jest naturalny na danym etapie życia (mojego i mojej rodziny).

współpraca

Mój blog jeszcze w wakacje funkcjonował na blogspocie, jednak w sierpniu został gruntownie przebudowany i przeniesiony na własną domenę. Systematyczna praca procentuje stałym wzrostem zasięgów. Statystyki bloga za listopad 2017 prezentują się następująco:

współpraca z blogiem statystyki

 

Wybrane marki, które mi zaufały:

firmy współpraca

Wybrane tytuły prasowe z moimi publikacjami:

tytuły gazet z artykułami dietologa

ODEZWIJ SIĘ, JEŚLI MASZ POMYSŁ NA CIEKAWY PROJEKT Z MOIM BLOGIEM.