Wolność Tomku w swoim domku, czyli „JEGO ZDANIEM”

by dietolog
Tomek jestem eko
Rewolucji na Dietologu chyba nie sposób nie zauważyć! Jednym z jej wielu rezultatów jest część „Jego zdaniem”, czyli moja autorska przestrzeń…  Zobaczymy co z tego będzie, póki co miło mi, że mam tu miejsce dla siebie! Dzień dobry Państwu!

To o czym będzie można tu poczytać to kwestia otwarta. Na pewno będą tematy krążące wokół ekologii w życiu codziennym, ekologicznych rozwiązań dla domu i rodziny, naturalnie o zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej, coś z tematów motoryzacyjnych oraz wszystko to o czym moim zdaniem, warto będzie napisać.

Miło mi, jestem Tomek

Jeśli czytacie bloga Angie, to możliwe (mam taką nadzieję!!), że już gdzieś o mnie napomknęła. Jestem jej mężem, pierwiastkiem Yin, będącym męskim dopełnieniem energii Yang mojej cudownej i uroczej żony. Razem tworzymy całość, równoważymy się i żyjemy w harmonii. Przez górnolotnie mówiąc artystyczny nieład (bałaganiarstwo) mojej żony, żyjemy też trochę w chaosie, ale staram się ją, razem z tym jej chaosem ogarniać. Czasem daję sobie moim dziewczynom wejść na głowę, szczególnie Milenie, bo chyba fajny ze mnie tata!

fajny tata

Zawodowo od lat zajmuję się komunikację marketingową, obecnie kompleksowo zajmuję się organizacją eventów, konferencji i szkoleń dla jednej z izb gospodarczych.

Tomek elegancki

A co poza pracą? Wiele rzeczy. Pierwszych kilka z brzegu:

Od ponad dwóch lat w domowym zaciszu pracuję nad modelem U-bota U-96 z Kolekcji Hachette. Fantastyczne zajęcie, polecam, obecnie mam już prawie gotowy kadłub 🙂

UBOT

Jestem motocyklistą, Motopomocnym motocyklistą. Należę do Stowarzyszenia Motopomocni, w którym jestem Instruktorem Pierwszej Pomocy i prowadzę szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i pierwszej pomocy. Więcej o Motopomocnych znajdziecie tu.

Tomek Motopomocny

Ekologia – fascynują mnie ekologiczne rozwiązania jakie możemy stosować sami w codziennym życiu. Siedzi gdzieś we mnie poczucie odpowiedzialności za środowisko w którym żyję i chciałbym w jak najmniejszym stopniu być dla środowiska problemem. Interesuję się odnawialnymi źródłami energii, samochodami elektrycznymi, ekologicznym budownictwem, ogólnie rzecz ujmując zrównoważonym rozwojem.

Tomek jestem eko

Jestem też osobą dość aktywną fizycznie, regularnie trenuję i od już prawie trzech lat biegam. Mój ulubiony dystans to 10 km ale i dłuższe biegi mam za sobą. Jakiś czas temu postanowiłem też popracować nad tak zwaną rzeźbą, zmieniłem trochę dietę i regularnie ćwiczę, efekty… hmmm przy mojej przemianie materii 2,5 kg w rok to naprawdę dużo!

Tomek Orlen bieg na tak

Gotowanie – nie myślcie sobie, ze Angie ma monopol na gotowanie. Ja też lubię ugotować coś pysznego i udowodnię Wam, że małym wysiłkiem możecie zaskoczyć swoją wybrankę i trafić przez żołądek do jej serca.

Tomek gotuje

Nie chciałbym rzucać słów na wiatr i deklarować 3 wpisów tygodniowo, więc zacznę skromnie, od 1-2 wpisów na miesiąc, a jeśli będzie się Wam podobało – dajcie nam znać, będę pisać więcej.

Zapraszam Was też na mojego insta profila: tomzieguzzi

Do przeczytania!

You may also like

2 komentarze

Jakub 26 września, 2017 - 5:02 am

Z niecierpliwością czekam na kolejny wpis Tomku 🙂

Odpowiedz
Paweł - biegacz 26 lutego, 2021 - 10:10 am

Cześć, Tomku. rety, jakbym o sobie czytał, w sensie mamy podobne zainteresowania. Też od lat zajmuję się marketingiem, od lat biegam, od lat interesuję się zdrowym stylem życia, także ekologią. Ty robisz makietę ubota, ja z Lego makiety robię 😉 Pisz koniecznie, chętnie poczytam. Sam też odpaliłem bloga kilka miesięcy temu i jakoś średnio jeden wpis na tydzień daję radę sklecić (mimo natłoku zajęć). Powodzenia!

Odpowiedz

Zostaw komentarz