PREZENT MARZEŃ DLA DWOJGA NA WALENTYNKI + KONKURS

by dietolog

Dziś mam dla Was pomysł na prezent marzeń dla dwojga na Walentynki. Obchodzicie to święto? Pewnie zaraz się pojawią walentynkowi zwolennicy i sceptycy. Ja uważam, że każda okazja jest dobra, żeby okazać sobie trochę miłości.

Nie wiem czy Wy też, ale ja jako dziecko wysyłałam co najmniej tuzin ręcznie wykonanych kartek ozdobionych sercami do moich sympatii i przyjaciół z ckliwą rymowanką i podpisem „Twoja Walentynka”. Zawsze lubiłam takie drogiazgi i to święto. Nie przeszło mi. Choć teraz okazja dla mnie ma zgoła inną wartość i sprzyja robieniu sobie przyjemności tylko we dwoje. Na ten rok przewidziałam prezent marzeń dla dwojga.

Jak okazywać sobie miłość w związku?

Macie jakieś patenty? Na początku łatwo jest zaskakiwać partnera i wymyślać kolejne niepowtarzalne niespodzianki. Samodzielnie przygotowana dla ukochanej osoby kolacja, wyjście do restauracji (choć w pandemii nie jest to łatwe!), kino we dwoje, spektakl teatralny, romantyczny spacer, jakiś ładny drobiazg czy bukiet kwiatów i czekoladki to klasyki gatunku. Jeśli jesteście w wieloletnich związkach jak ja, to wszystko to już przerabialiście. Po kilku latach zaczynają się schody i zaskoczyć drugą osobę jest trudniej, ale z drugiej strony jest łatwiej, bo lepiej się zna partnera.

Angie i Tomek spojrzenie

Fot. Karolina Czarnecka

My od zawsze staramy się robić sobie małe przyjemności na Walentynki, chociaż nie potrzebujemy odrębnego święta, żeby celebrować miłość. Każda okazja jest dobra! W sumie przyznam, że ostatnio nam wiele nie trzeba. Wystarczy, żeby ktoś się zajął dziećmi na trochę i już mamy święto przez duże Ś. Nie musi być w Walentynki 😉

Prezent marzeń dla dwojga

Od jakiegoś czasu jestem wielką fanką prezentów dla dwojga z serwisu Prezent Marzeń. Obdarowujecie ukochaną osobę i wspólnie z nią korzystacie z prezentu. Prezent można też podarować parze z jakiejś okazji. Obdarowana osoba otrzymuje voucher i wybiera z listy atrakcję, która najbardziej przypada mu/jej do gustu. Można wybrać na przykład pakiet zabiegów SPA dla dwojga, sesję zdjęciową czy kolację dla dwojga. Lista atrakcji jest długa i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie – mniej lub bardziej szalonego. Serwis oferuje prezenty przeżycia, które później miło jest wspominać we dwoje. Ja do dziś jestem pod wrażeniem kolacji w ciemności, o której Wam pisałam jakiś czas temu.

prezent marzeń dla dwojga opakowanie

Sprawa jest prosta:
 1. Wchodzisz na stronę Prezent Marzeń i wybierasz Zestaw Prezent Marzeń dla dwojga.
 2. Postępujesz zgodnie z instrukcją i opłacasz zakupy online – aktualnie z okazji Walentynek płacisz 14% mniej.
 3. Otrzymujesz pięknie zapakowany voucher.
 4. Obdarowujesz nim ukochaną osobę.
 5. Obdarowana osoba wybiera z listy atrakcji tę, która sprawi jej największą przyjemność.
 6. Wspólnie korzystacie z wybranej atrakcji (w dowolnym dla Was terminie).

prezent dla dwojga

Brzmi świetnie, prawda? No i ja mam właśnie taki plan na Walentynki! Tylko nie mówcie Tomkowi 😉

W zamian za milczenie mam też coś dla Was! Konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest Zestaw Prezent Marzeń dla dwojga. Zadanie polega na napisaniu w komentarzu pod grafiką konkursową, którą atrakcję dla dwojga (ze strony Prezent Marzeń) byście wybrali i dlaczego. Na Wasze komentarze czekam do soboty 13 lutego, do końca dnia. Rozwiązanie zabawy w Walentynki 2021!

REGULAMIN KONKURSU
 1. Organizatorem konkursu jest Angelina Ziembińska, autorka bloga Dietolog.
 2. Fundatorem nagrody jest serwis Prezent Marzeń.
 3. W konkursie może wziąć udział każdy, kto poprawnie wykona zadanie konkursowe.
 4. Zadanie konkursowe polega na umieszczeniu pod postem konkursowym na FB komentarza z odpowiedzią na pytanie: Wyobraź sobie, że otrzymujesz zestaw Prezent marzeń dla dwojga ze strony Prezent Marzeń. Odwiedź stronę partnera zabawy i napisz w komentarzu którą atrakcję wybierzesz i dlaczego?
 5. Konkurs trwa w dniach 12-13 lutego 2021 roku.
 6. Konkurs nie jest grą losową. Wygrają najbardziej kreatywne komentarze wybrane subiektywnie przez organizatorkę.
 7. Nagrodą jest zestaw Prezent Marzeń dla dwojga o wartości 299 zł.
 8. Wyniki zabawy zostaną ogłoszone 14 lutego 2021. Wpis zostanie zaktualizowany o wyniki zabawy, a autor bądź autorka zwycięskiego komentarza zostanie oznaczony w poście konkursowym na FB. Decyzja wyboru laureata zabawy jest nieodwołalna.
 9. Zwycięzca w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników odsyła do organizatora swój adres korespondencyjny w wiadomości zwrotnej. Po tym terminie nagroda przepada.
 10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 10 dni od przesłania adresu korespondencyjnego.
 11. Wysyłka jest możliwa jedynie na terenie kraju (Polska), nie ma możliwości wysłania nagród za granicę.
 12. Dane osobowe (imię, nazwisko, adres) przetwarzane będą w celu komunikacji z Uczestnikami oraz w celu przekazania Nagrody Zwycięzcy Konkursu i ogłoszenia wyników Konkursu.
 13. W sprawach nie dających się przewidzieć i nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.

You may also like

3 komentarze

Marta 12 lutego, 2021 - 1:24 pm

Super konkurs ❤️

Odpowiedz
Jakub 13 lutego, 2021 - 9:12 am

Dzień dobry czy ten prezentmarzeń do zdobycia jest za darmo

Odpowiedz
dietolog angelina ziembinska
dietolog 19 lutego, 2021 - 5:57 am

Był 🙂 Konkurs został już rozwiązany.

Odpowiedz

Zostaw komentarz