KONKURS URODZINOWY: SMACZNE = ZDROWE

by dietolog

Nie wiadomo kiedy, a już trzy lata stuknęły Dietologowi. Trzecie urodziny uważam za bardzo dobrą okazję, aby podziękować Wam za aktywne uczestnictwo zarówno w czytaniu jak i w tworzeniu mojego bloga, za wiadomości które od Was otrzymuję, Wasze sugestie i dobre słowo. Mam nadzieję, że wciąż będziecie tu zaglądać, a sobie życzę, żebym miała świeże pomysły, aby Was wciąż na nowo interesować treścią.

Najpierw przedstawię nagrody:

Miejsce I : czytnik e-booków marki Prestigio i odchudzający talerz „Lekkość Bytu”
Miejsce II : zestaw herbatek odchudzających i odchudzający talerz „Lekkość Bytu”
Miejsce III-V : odchudzający talerz „Lekkość Bytu”

Zadanie konkursowe:

Każdy lubi sobie podjeść, ale co jeść kiedy jest się na diecie? Jestem zdania, że zdrowe jedzenie może być oszałamiająco smaczne. Moje dietetyczne suflety serowe robią nieustannie furorę wśród gości, podobnie zresztą jak szpinakowa sałatka z suszonymi pomidorami. Udowodnijcie mi proszę, że zdrowe równa się smaczne. Prace konkursowe w formie przepisów (zdjęcia mile widziane) albo w każdej innej, która mnie przekona, proszę przesyłać na adres dietologeu@gmail.com z dopiskiem w temacie wiadomości „ZDROWE = SMACZNE”.

Przesyłane linki do przepisów na blogach nie będą brały udziału w zabawie – prawidłowe zgłoszenie to wiadomość e-mail z treścią odpowiadającą na zadanie konkursowe i nieobowiązkowo fotografią. Każda osoba może zgłosić 3 propozycje, ale wygrać może tylko jedną nagrodę.

Konkurs trwa do końca maja 2015r. Rozwiązanie nastąpi w ciągu 7 dni po zakończeniu terminu przyjmowania zgłoszeń. Wybór zwycięzców jest subiektywny, od mojej decyzji nie przysługuje odwołanie. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową oraz ogłoszeni na blogu, a także na profilu Facebook Trener Zdrowej Diety. Nagrody zostaną przesłane do końca czerwca do zwycięzców, ale jedynie na terenie Polski (nie wysyłam nagród za granicę).

Nagrody zostały ufundowane przeze mnie oraz osoby trzecie. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Magdzie za wsparcie w formie pięciu talerzy odchudzających „Lekkość Bytu”. Sama nie jestem w stanie sobie wyobrazić śniadania na innym talerzu i cieszę się, że Wy także będziecie mieć okazję taki talerz zdobyć. Zapraszam na zaprzyjaźniony profil FB Lekkość Bytu – kliknijcie „lubię to” jeśli się Wam spodoba. Ja to lubię.

Zobaczcie jaki piękny:

Chcecie taki? To do dzieła!

Nagrody czekają. Życzę Wam powodzenia i już nie mogę się doczekać Waszych ciekawych zgłoszeń.

You may also like

4 komentarze

weronka93cs 19 maja, 2015 - 8:25 pm

potwierdzam, talerz motywuje jak żaden inny! 🙂

Odpowiedz
marta JJ 25 maja, 2015 - 6:52 pm

Nie mogę się doczekać przepisów ☺

Odpowiedz
Anonimowy 28 maja, 2015 - 9:17 pm

Czy przepisy mają być autorskie ?

Odpowiedz
Anonimowy 8 czerwca, 2015 - 8:53 am

kiedy można spodziewać się wyników ?:))

Odpowiedz

Zostaw komentarz