Urodzinowe party u Dietologa – KONKURS

by dietolog

Wyobraźcie sobie, że przychodzicie do mnie na urodziny. Liczę na dużą frekwencję, bo wszyscy mnie lubią (no może przesadziłam że wszyscy, ale kilka osób mam nadzieję się znajdzie). Nie dam rady sama przygotować dużej ilości jedzonka (a wszyscy przyjdą głodni jak wilki), więc ustalmy, że każdy przynosi coś przygotowanego specjalnie na tą okazję. Wszyscy są „na diecie” i nie chcą jeść niczego wysoko-kalorycznego. Danie powinno pasować do bloga i jego treści. 🙂

Zróbcie zdjęcie swojej potrawy, opiszcie je nazwą potrawy i autorem, po czym prześlijcie wraz z przepisem i dopiskiem „URODZINY DIETOLOGA” w tytule wiadomości na adres dietologeu@gmail.com.

Macie na to 2 tygodnie – do 19 maja 2013r. UWAGA! W związku z licznymi prośbami o przedłużenie terminu zgłoszeń, konkurs trwa do końca miesiąca czyli 31 maja 2013r.

Jedna osoba przynosi jedno danie. Z nadesłanych zdjęć i przepisów wybiorę trzy, które nagrodzę. Oprócz przyniesienia „czegoś dobrego” napisz coś o sobie i przekonaj mnie dlaczego to Ty chcesz wygrać.

NAGRODY

1 MIEJSCE analiza aktualnych nawyków żywieniowych zwycięzcy i opracowanie indywidualnego 14-dniowego jadłospisu według potrzeb na podstawie ankiety żywieniowej, zestaw do ćwiczeń FITNESS SET złożony z 3 elementów (skakanka, guma fitness, guma w kształcie „8”), poradniki „Fitness” i „Piękne ramiona i biust” oraz kubek Trenera Zdrowej Diety

2 MIEJSCEanaliza nawyków żywieniowych i indywidualny 7-dniowy jadłospis opracowany w oparciu o ankietę żywieniową, skakanka z licznikiem obrotów, poradnik „Fitness” i kubek Trenera Zdrowej Diety.

3 MIEJSCE analiza nawyków żywieniowych w oparciu o ankietę żywieniową, wskazówki dotyczące odżywiania, książka ” Szybko i smacznie – sałatki”, kubek Trenera Zdrowej Diety

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w przeciągu 7 dni roboczych od zakończenia zabawy, na wskazany przez niego adres e-mail. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 14 dni od otrzymania danych do wysyłki.

W zabawie mogą wziąć udział osoby zarówno zamieszkałe w Polsce jak i poza jej granicami, jednak adres do wysyłki, podany przez zwycięzców, musi znajdować się na terenie Polski.

Uczestnik zabawy wyraża zgodę na wykorzystanie treści przesłanych materiałów (graficznych, tekstowych) i zgadza się na wykorzystanie tych treści w całości lub w formie cytatu, oraz do użycia zdjęcia w galerii na Facebooku.

Biorąc udział w zabawie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w niniejszym regulaminie.

You may also like

2 komentarze

Zrzuć Brzuch!!! 7 maja, 2013 - 12:31 am

Interesujący pomysł na konkurs , wreszcie jakiś z tematem, a nie w stylu "polub mój fanpage" albo coś w tym stylu 🙂

Odpowiedz
dietolog angelina ziembinska
dietolog 7 maja, 2013 - 6:34 am

🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz