PIERWSZE URODZINY!

by dietolog

 

W weekend majowy świętowaliśmy pierwsze urodziny mojego bloga, z tej okazji przede wszystkim bardzo serdecznie Wam dziękuję za spędzony ze mną czas, za komentarze, miłe słowa, konstruktywne uwagi, korzystanie z moich rad i przepisów. Wasza opinia jest dla mnie niezwykle cenna.

Celem mojego bloga nieustannie od początków jego istnienia jest propagowanie zdrowego stylu życia, zbilansowanej diety, dbania o zdrowie i dobre samopoczucie. Mam nadzieję, że spełniam Wasze oczekiwania i będziecie ze mną przez kolejne lata, które mijają niepodziewanie szybko. Nie wiadomo kiedy, a tu już roczek, mimo że blog dopiero raczkuje (tak mi się wciąż wydaje). Może niebawem zaczniemy wspólnie stawiać małe kroczki, bo liczę na to, że blog i ja zarazem będziemy się rozwijać. Lubię się uczyć nowych rzeczy i na słowo „zmiany” czuję ekscytację, bo liczę że los będzie mnie poddawał pozytywnym zmianom.

Piszę tego bloga, bo wierzę, że jest potrzebny. Otrzymuję ostatnio wiele bardzo miłych „dowodów”, że moja „praca” (o ile mogę tak to nazwać) ma sens. Wiadomości od Was i komentarze są bardzo motywujące. W głowie mam wiele pomysłów, które zamierzam sukcesywnie realizować w kolejnym roku. Wiem, że w dzisiejszych czasach natłoku informacji, nachalnych kampanii reklamowych, wprowadzania klienta w błąd dla uzyskania wyników sprzedaży łatwo zapomnieć (albo dać się zmanipulować) co jest dobre dla organizmu. Z drugiej strony epidemia otyłości, zaburzenia metaboliczne, cukrzyca, hiperlipidemia, nadciśnienie, choroby serca i mnóstwo innych chorób związanych z żywieniem zmuszają do poszukiwania odpowiedniego sposobu odżywiania albo z powodu już istniejącego problemu (niestety najczęściej) albo z powodu unikania problemu i profilaktyki zdrowotnej. W obu przypadkach zapraszam do korzystania z moich zasobów, gdyż znajdziecie tu treści zarówno z tematyki zdrowego odżywiania, odchudzania, chorób metabolicznych, diet jak i przepisy na zdrowe i „odchudzone” dania.

Jako, że chyba każdy lubi świętować chciałabym zaprosić Was do wspólnej urodzinowej zabawy:

Po pierwsze przez cały maj możecie wziąć udział w zabawie „wygraj fartucha” – mam dla Was przygotowane specjalnie na tą okazję fartuchy i kubki Trenera Zdrowej Diety .

Po drugie w tym tygodniu na blogowym Facebook’u kilka szybkich konkursów „niespodziewanek”. Zapraszam do polubienia mojego profilu, gdzie oprócz treści z bloga zamieszczam jeszcze ciekawe fotki, inspiracje i różne informacje z zakresu racjonalnego żywienia, odchudzania, ciekawostek żywieniowych, zdrowia, profilaktyki, sportu i motywacji. Oczywiście nie jest to warunek wzięcia udziału w zabawach, ale będzie mi bardzo miło jeśli się przyłączycie.

Po trzecie od dzisiaj zapraszam Was do zabawy „urodzinowe party u Dietologa” – do wygrania zestawy bardzo atrakcyjnych nagród (między innymi do wygrania indywidualnie opracowane jadłospisy, książki i zestawy do ćwiczeń).

Co powiecie na tyle atrakcji? Zapraszam do zabawy! 🙂

You may also like

4 komentarze

BernadettaP 6 maja, 2013 - 9:02 am

Gratuluję i życzę jeszcze stu lat pysznego blogowania 🙂 Ja swoją rocznicę będę obchodzić równo za tydzień, a cały czas mi się wydaje, że dopiero na początku drogi jestem 😛

Odpowiedz
dietolog angelina ziembinska
dietolog 7 maja, 2013 - 6:35 am

Mi podobnie, dopiero co pierwsze posty pisałam :)Dzięki BernadettoP 🙂

Odpowiedz
Justyna Bąk 6 maja, 2013 - 4:42 pm

gratulacje i życzę dalszych pomysłów na posty:)

Odpowiedz
dietolog angelina ziembinska
dietolog 7 maja, 2013 - 6:35 am

Dzięki 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz