Z okazji nadchodzących wielkimi krokami pierwszych urodzin bloga, przygotowałam dla Was w maju wiele atrakcji. Na początek zapraszam do majowej zabawy inspirowanej Masterchefem, do wygrania oryginalne blogowe fartuchy i kubki.

Ugotuj wykwintne i zdrowe danie w 60 minut, zrób zdjęcie i wyślij wraz z przepisem na adres dietologeu@gmail.com w tytule wiadomości wpisując „wygraj fartucha”.

Do przygotowania potrawy użyj naturalnych i zdrowych produktów (np. świeżych warzyw, owoców, pełnoziarnistej mąki, orzechów itd.), unikaj stosowania dużej ilości cukru, tłuszczu i „gotowców z proszku” typu fixy, ziarenka dosmaczające czy kostki rosołowe. Mile widziane: użycie sezonowych produktów dostępnych w maju, kreatywność i pomysłowość.

Spośród nadesłanych prac Dietolog-CHEF (czyli ja) wybierze 3 najlepiej prezentujące się i kuszące wyglądem propozycje, które zostaną wypróbowane i opublikowane na blogu.

 

 Zwycięzcy otrzymają FARTUCHY Trenera Zdrowej Diety i blogowe KUBKI.

 

Zabawa zorganizowana na terytorium RP poprzez stronę internetową (bloga) www.dietolog.eu

Termin nadsyłania zgłoszeń: 01.05 – 31.05.2013r (cały maj)

Rozwiązanie i ogłoszenie zwycięzców nastąpi około 2tyg. po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, publikacja nastąpi najpóźniej 16 czerwca 2013r.

Laureaci zostaną poinformowani drogą mailową, a nagrody wysłane za pośrednictwem poczty po potwierdzeniu adresów korespondencyjnych.

Zapraszam do zabawy!

Adnotacja dotycząca nazwy zabawy – „wygraj fartucha”, która nie jest poprawną formą gramatyczną, poprawnie mówi się „wygraj fartuch”. Konkurs jest inspirowany „masterchefem” (niekoniecznie polskim) stąd nazwa. Proszę się nie oburzać, ani nie gniewać za użycie tej niepoprawnej po polsku, aczkolwiek zabawnej (przynajmniej dla mnie, ale rozumiem, że nie dla wszystkich) formy. Nazwa zabawy nie ma na celu utrwalanie niepoprawnych form polszczyzny.