„WYGRAJ FARTUCHA” – majowa zabawa urodzinowa

by dietolog

Z okazji nadchodzących wielkimi krokami pierwszych urodzin bloga, przygotowałam dla Was w maju wiele atrakcji. Na początek zapraszam do majowej zabawy inspirowanej Masterchefem, do wygrania oryginalne blogowe fartuchy i kubki.

Ugotuj wykwintne i zdrowe danie w 60 minut, zrób zdjęcie i wyślij wraz z przepisem na adres dietologeu@gmail.com w tytule wiadomości wpisując „wygraj fartucha”.

Do przygotowania potrawy użyj naturalnych i zdrowych produktów (np. świeżych warzyw, owoców, pełnoziarnistej mąki, orzechów itd.), unikaj stosowania dużej ilości cukru, tłuszczu i „gotowców z proszku” typu fixy, ziarenka dosmaczające czy kostki rosołowe. Mile widziane: użycie sezonowych produktów dostępnych w maju, kreatywność i pomysłowość.

Spośród nadesłanych prac Dietolog-CHEF (czyli ja) wybierze 3 najlepiej prezentujące się i kuszące wyglądem propozycje, które zostaną wypróbowane i opublikowane na blogu.

 

 Zwycięzcy otrzymają FARTUCHY Trenera Zdrowej Diety i blogowe KUBKI.

 

Zabawa zorganizowana na terytorium RP poprzez stronę internetową (bloga) www.dietolog.eu

Termin nadsyłania zgłoszeń: 01.05 – 31.05.2013r (cały maj)

Rozwiązanie i ogłoszenie zwycięzców nastąpi około 2tyg. po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, publikacja nastąpi najpóźniej 16 czerwca 2013r.

Laureaci zostaną poinformowani drogą mailową, a nagrody wysłane za pośrednictwem poczty po potwierdzeniu adresów korespondencyjnych.

Zapraszam do zabawy!

Adnotacja dotycząca nazwy zabawy – „wygraj fartucha”, która nie jest poprawną formą gramatyczną, poprawnie mówi się „wygraj fartuch”. Konkurs jest inspirowany „masterchefem” (niekoniecznie polskim) stąd nazwa. Proszę się nie oburzać, ani nie gniewać za użycie tej niepoprawnej po polsku, aczkolwiek zabawnej (przynajmniej dla mnie, ale rozumiem, że nie dla wszystkich) formy. Nazwa zabawy nie ma na celu utrwalanie niepoprawnych form polszczyzny.

You may also like

6 komentarzy

Amber 1 maja, 2013 - 5:10 am

Dlaczego Dietolog utrwala złe formy gramatyczne?
Wygraj fatuch oczywiście!

Odpowiedz
dietolog angelina ziembinska
dietolog 1 maja, 2013 - 5:28 am

Nie jest moim celem utrwalanie niepoprawnych form gramatycznych. Jeśli ktoś czyta mojego bloga, może zauważyć, że staram się używać poprawnej polszczyzny – jestem chyba ostatnią osobą, która miałaby zły zamiar! Liczę na poczucie humoru moich czytelników i czytelniczek, a sama nazwa zabawy jest nawiązaniem do programu, który mnie do niej zainspirował.

Odpowiedz
Ewa żydek 1 maja, 2013 - 6:11 am

a czemu nie fartucha? :p ja uważam, że każdy ma prawo pisać jak chce. Jeśli chodzi o poczucie humoru- trafione hehe 😀 Pozdrawiam

Odpowiedz
Katarzyna Kozubowska 1 maja, 2013 - 7:07 am

Fajny konkurs z poczuciem humoru, więc dlaczego nie spróbować 😉 Będę obserwować i pewnie coś ugotuje 😉 pozdrawiam

Odpowiedz
Anonimowy 1 maja, 2013 - 7:19 am

Amber wstał lewą nogą, więc czepia się. Ignorujmy takie zachowania.
Pozdrawiam i życzę miłego, wesołego maja

Alicja

Odpowiedz
Ula 29 maja, 2013 - 7:45 pm

Super zdążyłam zapisać się na "wygraj fartucha", forma gramatyczna przypadła mi do gustu, bo w zabawach wszystkie chwyty dozwolone, grunt to dobry humor 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz