Na wiosnę pojawiłam się wraz z moim blogiem w dodatku “Gotuj z pasją” Magazynu Moje Mieszkanie. Specjalnie na tą okazję przygotowałam zupę z rzeżuchy. Aksamitną, delikatną i zachwycającą swoim nietuzinkowym smakiem.

Zapraszam Was do kiosków po świeżutki numer dodatku “Gotuj z pasją” 1/2017, w którym znajdziecie mnie, mojego bloga i mój przepis na zupę z rzeżuchy. Bardzo lubię takie takie przedsięwzięcia, które łączą się ze wspólnym gotowaniem, warsztatami kulinarnymi, spotkaniami w gronie pasjonatów dobrego jedzenia i pięknego podawania potraw.

Pomysł na zupę powstał jak zwykle spontanicznie. Tak jak większość przepisów na moim blogu. Ale dzięki niemu wzięłam udział w fantastycznym wydarzeniu kulinarnym w Smolna 8 Studio i w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Postawiłam na mocną zieleń i to był chyba strzał w dziesiątkę. Jak sądzicie?

Gwiazdą jednak zdecydowanie nie byłam ja, a moja zupa! Też przyodziana w zieleń, podana w przepięknych naczyniach z wiosennymi roślinnymi motywami, prezentowała się niezwykle apetycznie. Fotograf stwierdził, że jest bardzo fotogeniczna. To chyba dobrze, prawda?

W efekcie starań moich, fantastycznych dziewczyn z redakcji Mojego Mieszkania, świetnego fotografa i grafików, tak wygląda “moja strona” w gazecie. Mi się bardzo podoba.

gotuj z pasją

Oczywiście ja jestem tylko częścią tej wielkiej układanki. W evencie wzięło udział łącznie dziesięć kobiet gotujących z pasją. Na zakończenie zrobiliśmy sobie grupowe zdjęcie, które także znalazło się w kulinarnym dodatku specjalnym.

No i takim sposobem dziś piję kawkę z taką oto lekturą. Skoczcie do kiosku, wypijcie ze mną kawkę i Wy.

gotuj z pasją