MAJOWE KONKURSY URODZINOWE

by dietolog

Maj to szczególny miesiąc dla Dietologa – blog powstał właśnie w maju zeszłego roku. W związku z tą (pierwszą) rocznicą postanowiłam zorganizować dla Was liczne atrakcje i zabawy, z których jedna (Urodziny Dietologa) wczoraj się skończyła. Otrzymałam od Was sporo wiadomości z prośbami o przedłużenie terminu nadsyłania zgłoszeń, postanowiłam spełnić Wasze życzenia – też zdarza mi się odkładać niektóre rzeczy na później, a potem nie ma już czasu.

Możecie nadsyłać zgłoszenia do końca maja 2013r.

Reasumując, z okazji urodzin Dietolog prowadzi dwie zabawy:

Wyobraźcie sobie, że przychodzicie do mnie na urodziny. Liczę na dużą frekwencję, bo wszyscy mnie lubią (no może przesadziłam że wszyscy, ale kilka osób mam nadzieję się znajdzie). Nie dam rady sama przygotować dużej ilości jedzonka (a wszyscy przyjdą głodni jak wilki), więc ustalmy, że każdy przynosi coś przygotowanego specjalnie na tą okazję. Wszyscy są „na diecie” i nie chcą jeść niczego wysoko-kalorycznego. Danie powinno pasować do bloga i jego treści.

Zróbcie zdjęcie swojej potrawy, opiszcie je nazwą potrawy i autorem, po czym prześlijcie wraz z przepisem i dopiskiem „URODZINY DIETOLOGA” w tytule wiadomości na adres dietologeu@gmail.com.

Macie na to czas  do 31 maja 2013r. Jedna osoba przynosi jedno danie. Z nadesłanych zdjęć i przepisów wybiorę trzy, które nagrodzę. Oprócz przyniesienia „czegoś dobrego” napisz coś o sobie i przekonaj mnie dlaczego to Ty chcesz wygrać.

NAGRODY

1 MIEJSCE analiza aktualnych nawyków żywieniowych zwycięzcy i opracowanie indywidualnego 14-dniowego jadłospisu według potrzeb na podstawie ankiety żywieniowej, zestaw do ćwiczeń FITNESS SET złożony z 3 elementów (skakanka, guma fitness, guma w kształcie „8”), poradniki „Fitness” i „Piękne ramiona i biust” oraz kubek Trenera Zdrowej Diety

2 MIEJSCEanaliza nawyków żywieniowych i indywidualny 7-dniowy jadłospis opracowany w oparciu o ankietę żywieniową, skakanka z licznikiem obrotów, poradnik „Fitness” i kubek Trenera Zdrowej Diety.

3 MIEJSCE analiza nawyków żywieniowych w oparciu o ankietę żywieniową, wskazówki dotyczące odżywiania, książka ” Szybko i smacznie – sałatki”, kubek Trenera Zdrowej Diety

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w przeciągu 7 dni roboczych od zakończenia zabawy, na wskazany przez niego adres e-mail. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 14 dni od otrzymania danych do wysyłki.

W zabawie mogą wziąć udział osoby zarówno zamieszkałe w Polsce jak i poza jej granicami, jednak adres do wysyłki, podany przez zwycięzców, musi znajdować się na terenie Polski.

Uczestnik zabawy wyraża zgodę na wykorzystanie treści przesłanych materiałów (graficznych, tekstowych) i zgadza się na wykorzystanie tych treści w całości lub w formie cytatu, oraz do użycia zdjęcia w galerii na Facebooku.

Biorąc udział w zabawie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w niniejszym regulaminie.

oraz

Ugotuj wykwintne i zdrowe danie w 60 minut, zrób zdjęcie i wyślij wraz z przepisem na adres dietologeu@gmail.com w tytule wiadomości wpisując „wygraj fartucha”.

Do przygotowania potrawy użyj naturalnych i zdrowych produktów (np. świeżych warzyw, owoców, pełnoziarnistej mąki, orzechów itd.), unikaj stosowania dużej ilości cukru, tłuszczu i „gotowców z proszku” typu fixy, ziarenka dosmaczające czy kostki rosołowe. Mile widziane: użycie sezonowych produktów dostępnych w maju, kreatywność i pomysłowość.

Spośród nadesłanych prac Dietolog-CHEF (czyli ja) wybierze 3 najlepiej prezentujące się i kuszące wyglądem propozycje, które zostaną wypróbowane i opublikowane na blogu.

 

 Zwycięzcy otrzymają FARTUCHY Trenera Zdrowej Diety i blogowe KUBKI.

 

Zabawa zorganizowana na terytorium RP poprzez stronę internetową (bloga) www.dietolog.eu

Termin nadsyłania zgłoszeń: 01.05 – 31.05.2013r (cały maj)

Rozwiązanie i ogłoszenie zwycięzców nastąpi około 2tyg. po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, publikacja nastąpi najpóźniej 16 czerwca 2013r.

Laureaci zostaną poinformowani drogą mailową, a nagrody wysłane za pośrednictwem poczty po potwierdzeniu adresów korespondencyjnych.

Zapraszam do zabawy!

 

You may also like

Zostaw komentarz