Przez żołądek do serca – KONKURS

by dietolog

Pozostało już niespełna dwa tygodnie do Walentynek. Wiele osób bojkotuje to przybyłe z Zachodu święto, ale wielu też radośnie podchodzi do kolejnej okazji do świętowania. Ja uważam, że każdy dzień powinien być przepełniony miłością i nie zaszkodzi świętować także 14 lutego.

Znacie powiedzenie „przez żołądek do serca”? Weźcie udział w zabawie i zgarnijcie misia przypominacza. Taki miś może przypominać o czymś ważnym, albo przekazać komuś wiadomość (np. miłosną). Wystarczy podzielić się przepisem (i zdjęciem) na danie, które warto zaserwować w Walentynki, bo podbija serce! Na maile czekam do końca przyszłego tygodnia tj. do niedzieli 9 lutego 2014r. – ślijcie pomysły na adres dietologeu@gmail.com.

Pula nagród została powiększona o czerwoną patelnię w białe kropki o średnicy 20cm z silikonową foremką do jajek sadzonych w kształcie serca. Idealna do podania śniadania ukochanej osobie, szczególnie w święto miłości 🙂 Osoba, której propozycja spodoba mi się najbardziej otrzyma taką oto patelnię:

Regulamin konkursu :

1. Konkurs organizuje autorka bloga Dietolog.eu – konkurs zaczyna się dzisiaj czyli 1 lutego i trwać będzie do 9 lutego 2014r.
2. Zwycięzców wybieram sama, subiektywnie, wybór nie podlega dyskusji.
3. W konkursie może wziąć udział każdy kto ma na to ochotę i wykona
zadanie konkursowe. Ilość zgłoszeń od jednej osoby nie jest ograniczona,
ale 1 osoba może wygrać tylko jedną nagrodę.
4. Aby wziąć udział w rywalizacji należy przesłać na adres dietologeu@gmail.com przepis na danie (najlepiej ze zdjęciem, ale nie jest wymagane), które warto zaserwować w Walentynki ukochanej osobie, bo odzwierciedla przysłowie „przez żołądek do serca”.
5. Z uwagi na charakter bloga, przepisy nie powinny być niezdrowe – przepisy z dużą ilością cukru, białej mąki czy tłuszczu nie będą brane pod uwagę.
6. Osoba zgłaszająca treści do konkursu oświadcza, że jest ich twórcą i
posiada do niej prawa autorskie. Osoby dopuszczające się kopiowania
cudzych treści i przyłapane na tym, zostaną wykluczone z zabawy.
7. Nagrodami są 3 misie-przypominacze (figurki misia z możliwością przyczepienia do niego karteczki, takie jak na zdjęciu poniżej niniejszego regulaminu) wprost idealne na prezent walentynkowy dla ukochanej osoby. Osoba, której propozycja spodoba mi się najbardziej otrzyma także czerwoną patelnię w białe kropki o średnicy 20cm z silikonową foremką do jajek sadzonych w kształcie serca.
8. Nagrody funduje organizator. Zostaną wysłane na mój koszt, na podane przez laureatów adresy krajowe – nie ma możliwości wysłania nagrody poza granice Polski.
9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu, w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.
10. Laureaci zobowiązani są podać dane potrzebne do wysyłki w ciągu 7
dni kalendarzowych od dnia, w którym zostaną podane wyniki – po tym czasie nagroda przepada.
11. Nagrody zostaną wysłane pocztą najpóźniej do  28 lutego 2014r.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia czasu trwania konkursu.
13. Konkurs można także śledzić na Facebooku -> Trener Zdrowej Diety. Będzie mi miło jeśli polubicie mój „fanpejdż” 🙂

 

ZAPRASZAM DO ZABAWY i ŻYCZĘ POWODZENIA!

 

 

You may also like

1 komentarz

Ania 3 lutego, 2014 - 1:48 pm

śliczne misie 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz