Kosmetyki, kremy, balsamy, perfumy, najnowsze trendy w makijażu i sposoby na piękny wygląd bez kilkugodzinnego sterczenia przy lustrze? To coś dla mnie! Stąd z chęcią przyjęłam zaproszenie na Cosmo Beauty Day.

Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że nie śledzę na bieżąco wszystkich trendów w makijażu i kosmetyce. Mam kilka ulubionych marek do których wracam i nie rzucam się na wszystkie nowości, jakie wprowadzają drogerie. W obliczu nowych produktów, w których się wręcz zakochałam na Cosmo Beauty Day, zaczynam twierdzić że to błąd.. i że będę teraz z większą uwagą przeglądać kosmetyczne nowości.

Event rozpoczął się od wystąpienia Hanny Wolskiej, Redaktor Naczelnej Cosmopolitan w asyście Redaktorek – Szefowych Działów Zdrowia i Urody. Panie żywiołowo opowiadały i o swojej pracy i o kobietach dla których robią to, co robią, a to gołym okiem widać, że pracują z pasją i przyjemnością. Czego to się nie robi dla bycia piękną? Modne ubrania, piękny makijaż, aktywność fizyczna, wyprostowana sylwetka.. ile jest zmiennych, które wpływa na poczucie atrakcyjności przez kobiety i ile powodów odbiera nam pewność siebie. I właśnie wokół tego kręcił się temat – piękna, kobiet, dbania o siebie i byciu pięknymi.

Wydarzenie miało miejsce w Studio Sante – Miejskim Uzdrowisku, które powoli zdobywa uznanie Warszawiaków, szczyci się bogatą ofertą pielęgnacyjną i wypoczynkową dla swoich gości. Przy okazji bistro Sante serwuje apetyczne przekąski, pyszną kawę i smakowite lunche. Więcej o tym magicznym miejscu na stronie internetowej STUDIO SANTE.

Następnie dziewczyny z MIYA Cosmetics opowiedziały nam o pielęgnacji twarzy i zdradziły kulisy powstania ich marki, jak zdobywały popularność i pierwszych klientów i o dewizie ich naturalnych produktów, nakładam i #jestemgotowa.

Później swoje „5 minut” miało BioLove z prezentacją na temat pielęgnacji ciała, a Mystic Warsaw wraz z Harrym Jeffersonem o najnowszych trendach w makijażu. Coś mi się wydaje, że zostanę stałą klientką Kontigo.


Dzięki marce Mo61 mogłam stworzyć swój własny zapach, którym jestem wprost zachwycona.

Niestety, z przyczyn niezależnych ode mnie, nie mogłam wziąć udziału w panelu motywacyjnym z Kamilą Kubiak  ChouChou (więcej info na www.chouchoulikeme.pl) pod tytułem „Jak zjeść słonia czyli zrealizować wymarzony cel?”. Ale i tak bawiłam się fantastycznie. Czułam się zaopiekowana, dopieszczona przez makijażystów i doinformowana przez przedstawicieli Partnerów wydarzenia – uzyskałam odpowiedzi na wszelkie pytania (a nie od dziś wiadomo, że zadaję ich całkiem sporo).

Na koniec strzeliłam sobie selfie, które znalazło się na moim Instagramie i bierze udział w konkursie o nieznanej nagrodzie niespodziance od Cosmopolitan 😉 No właśnie! Zaglądaliście już na mojego Instagrama? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie zajrzyjcie, zalajkujcie i obserwujcie 🙂 Będzie mi miło spotkać się z Wami również tam 🙂

Przyznaję szczerze – rzadko zdarzają mi się takie dni, kiedy myślę tylko o sobie i poświęcam czas tylko i wyłącznie na sprawy związane z urodą. To na prawdę bardzo miłe. Serio. Organizatorki utrzymywały, że to pierwsze takie wydarzenie z cyklu, więc jeśli będzie mieć okazję uczestniczyć w kolejnych Cosmo Beauty Day, to się nie wahajcie. Fantastyczna atmosfera, interesujące prezentacje i inspirujące warsztaty. Na prawdę warto.

Nie byłabym sobą, gdybym jednak o Was troszkę nie pomyślała! Zapraszam na szybki konkurs z nagrodami częściowo ode mnie, a częściowo od Kontigo.

KONKURS

Mój blog został dopiero co na nowo otwarty. Cały czas nad nim pracuję i ciągle coś poprawiam. Zmieniła się grafika, struktura strony i cały układ. Napisz co Ci się teraz podoba na moim blogu i dlaczego będziesz do mnie wracać, lub też powiedz co Ci przeszkadza na mojej stronie, co mogłabym Twoim zdaniem zmienić/ulepszyć? I to jest zadanie konkursowe. Wygrają dwie osoby, które udzielą najbardziej kreatywnych wypowiedzi w komentarzach pod tym postem. Nie zapomnijcie podać swojego maila, tak żebym mogła się skontaktować ze zwycięzcami zabawy.

REGULAMIN

  1. Organizatorem jest Angelina Ziembińska, autorka bloga Dietolog.
  2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto poprawnie wykona zadanie konkursowe.
  3. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu opinii o nowym wyglądzie i funkcjonalności bloga Dietolog w komentarzu pod postem konkursowym na blogu.
  4. Zabawa trwa od niedzieli 27.08.2017 do końca przyszłego tygodnia, czyli do niedzieli 03.09.2017r.
  5. Nagrodami są dwa zestawy złożone z bajecznie kolorowych pojemników do robienia lodów i kosmetyków od Kontigo – mus do ciała i masełko do ust BioLove, 2 gąbeczki do makijażu MOIA, matowa pomadka do ust, kredka do brwi i cień do powiek Mystik Warsaw. Oba zestawy nagród przedstawione są na zdjęciu poniżej:
  6. Rozwiązanie konkursu nastąpi w przeciągu kolejnych trzech dni.
  7. Dwie osoby wybrane przez Komisję Konkursową (złożoną ze mnie i mojego męża) zostaną poinformowane o wygranej drogą mailową. Następnie czekam tydzień (7 dni) na odesłanie adresu do wysyłki i wysyłam nagrody (pocztą) do końca września 2017. Nagród nie wysyłam za granicę. Dane osobowe (imię, nazwisko, adres) przetwarzane będą w celu komunikacji z Uczestnikami oraz w celu przekazania Nagrody Zwycięzcy Konkursu i ogłoszenia wyników Konkursu. Dane osobowe mogą być również przetwarzane na podstawie i w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa.
  8. Decyzja Komisji Konkursowej jest subiektywna i jest nieodwołalna.
  9. W sprawach nie dających się przewidzieć i nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.

JESTEM BARDZO CIEKAWA WASZYCH KOMENTARZY!
POWODZENIA!

 

Edit 06.09.2017

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie komentarze, opinie i uwagi. Na prawdę są one dla mnie bardzo cenne, bo częstokroć dotyczyły aspektów, na które ja nie zwracałam do tej pory uwagi, a mogą być dla Was ważne. Dzięki Waszym komentarzom wiem nad czym pracować. Dostałam też od Was sporo pozytywnej motywacji oraz zyskałam nową energię do pisania kolejnych postów.

Czas na rozwiązanie konkursu. Wybór nie był łatwy, bo Wasze komentarze są ciekawe i kreatywne. Wybraliśmy jednak dwa, które najbardziej do nas trafiły – jeden z celnymi uwagami, drugi bardzo kreatywny. Żałuję, że nie mam więcej nagród, ale wiecie (zgodnie z regulaminem), że zwycięzców może być dwóch/dwie.

Nie będę dłużej przeciągać – zestawy kosmetyków i foremki do lodów wędrują do:
ANAA 
MALINOWY SKARBIEC

Wyślijcie mi proszę swoje dane kontaktowe (adres korespondencyjny) na dietologeu@gmail.com.

GRATULUJĘ i jeszcze raz dziękuję!