DARMOWY E-BOOK 13 SŁODKICH PRZEPISÓW NA ŚWIĘTA

by dietolog
Dzisiaj mam dla Was coś wyjątkowego! Coś, co ułatwi Wam świąteczne przygotowania i optymistycznie nastroi na nadchodzący czas. Przynajmniej tych z Was, którym ciężko odmówić sobie słodyczy. Mam dla Was darmowy e-book, będący mini-książką kucharską, zawierającą 13 słodkich przepisów dla diabetyków na Święta i Karnawał.

Dla wielu z nas (diabetyków) Święta kojarzą się z wyrzeczeniami, czającymi się wszędzie pokusami i z wewnętrzną walką, aby nie zjeść zbyt dużo. Zawsze Wam powtarzam, że kluczem do utrzymania dobrych glikemii w święta jest umiar, ale zdradzę Wam jeszcze jeden sekret. Tradycyjne przepisy kulinarne można trochę zmodyfikować, żeby zawierały mniej węglowodanów i miały niższy indeks glikemiczny. Przygotowałam dla Was darmowy e-book, w którym znajdziecie 13 dopieszczonych, dopiętych na ostatni guziczek, super smacznych i łatwych w przygotowaniu deserów idealnych dla diabetyków. Te desery są tak pyszne, że nikt nie będzie nawet podejrzewał, że są nieco „oszukane”. Jestem o tym przekonana, bo testowały je moje sąsiadki, które uwielbiają słodkości w każdej postaci. Przepisy uzyskały pozytywną opinię.

darmowy e-book

Co zawiera darmowy e-book „13 SŁODKICH PRZEPISÓW DLA DIABETYKÓW NA ŚWIĘTA I KARNAWAŁ”?

Ten e-book zawiera moje ulubione przepisy na świąteczne słodkości. Znajdziecie w nim między innymi najlepsze pod słońcem ciasto z marchewki i cukiniowe brownie. Największym hitem (przynajmniej u nas) jest sero-mako-szarlotka. Zamiast 3 kawałków ciasta – sernika, szarlotki i makowca – jesz tylko jeden kawałek, który ma w sobie ser, mak i jabłka. Genialne, nieprawdaż?

Każdy przepis opatrzyłam obliczeniami kaloryczności, ilości makroskładników, a także ilością wymienników węglowodanowych i białkowo-tłuszczowych w porcji. Jest to bardzo przydatne do obliczenia dawki insuliny, wiem z doświadczenia.

E-book jest w formacie PDF. Możecie go sobie pobrać na komputer lub inne urządzenie, przeglądać na tablecie czy w telefonie, albo wydrukować i traktować jak mini książkę kucharską. Jestem przekonana, że przepisy się Wam spodobają i tak jak ja, będzie wracać do nich nie tylko od święta.

Jak pobrać e-booka?

Aby otrzymać e-booka, wystarczy zapisać się na newsletter Dietologa i potwierdzić swój adres e-mail. W wiadomości powitalnej znajduje się link do e-booka. Subskrybenci będą na bieżąco z nowościami na blogu, ale również na moim profilu Facebook, Instagramie i kanale YouTube.

Nie zwlekaj, zapisz się i ciesz zdrowymi słodkościami na święta.

You may also like

1 komentarz

SUFLETY SEROWE - ZAMIAST SERNIKA DLA DIABETYKA - Dietolog 23 grudnia, 2018 - 7:38 am

[…] suflety serowe znajdziecie w moim e-booku „13 SŁODKICH PRZEPISÓW DLA DIABETYKA NA ŚWIĘTA I KARNAWAŁ„, który jest dostępny ZA DARMO dla osób zapisanych na mojego newslettera. Zapisz się […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz